2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wejherowo-Nanice
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik w sklepie internetowym

Lokalizacja

Wejherowo-Nanice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep internetowy produkujący produkty personalizowane i rękodzieło w Wejherowie zatrudni osobę kreatywną i uzdolnioną manualnie

Pracownika do sklepu internetowego

Zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień internetowych

  • przygotowywanie zamówień zgodnie z informacjami na karcie zamówień

  • obsługa urządzeń do personalizacji produktów

    maszyny do sublimacji, plotery grawerująco - tnące

  • wygrzewanie grafik na materiałach

  • pakowanie paczek

  • Przygotowanie zamówień do wysyłki

  • Dbanie o jakość wykonywanych zadań

Wymagamy:

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • sumienności i zaangażowania

  • umiejętności czytania zamówień ze zrozumieniem tekstu

  • samodyscyplina i umiejętność pracy pod presją czasu

  • zdolności manualne, wrażliwość estetyczna

  • mile widziane umiejętności krawieckie

  • mile widziana podstawowa znajomość programu graficznego: corel draw i doświadczenie w pracy w drukarni, bądź agencji reklamowej

Lokalizacja

Wejherowo-Nanice,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo-Nanice
ID: 910560357