2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Ścinawa
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik w rolnictwie

Lokalizacja

Ścinawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy rodzinną firmą, uprawiającą obecnie na około 650 hektarach: zboża, trawę w rolkach i warzywa, między innymi: ogórki gruntowe, brukselkę, brokuła, rzodkiewkę, dynie, cebulę (szczypiorek) i wiele innych. Siedziba naszej firmy mieści się obok Oławy. Poszukujemy pracowników: zaangażowanych, wielozadaniowych, którzy lubią iść naprzód, rozwijać się i poszerzać swoje horyzonty.

Zakres obowiązków:

- samodzielna praca nowoczesnymi ciągnikami marki John Deere i Claas wyposażonych w RTK,

- siew, pielęgnacja upraw i ich zbiór,

- ustawianie deszczowni,

- praca wózkami widłowymi i ładowarkami,

- pielęgnacja trawy w rolkach (koszenie),

- usuwanie usterek i niewielkich uszkodzeń itp.

Oczekujemy:

- braku nałogów i przeciwskazań do pracy fizycznej,

- samodzielności, punktualności, dokładności, uczciwości, elastyczności, dbałości o sprzęt i uprawy,

- prawa jazdy kat. B i T, mile widziana kat. C+E i uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

- bezpłatny nocleg na terenie firmy,

- prace w młodym zespole,

- możliwość rozwijania się i poszerzania swojej wiedzy,

- atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i wykonywanej pracy.

Jeśli jest zainteresowany pracą w naszej firmie, wyślij CV na nasz adres info(et)vita-fresh-polska.pl

Lokalizacja

Ścinawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ścinawa
ID: 904137105