2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Cieszyn
Dodane 07 maja 2024

Pracownik w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie, zajmująca się produkcją cięgien sterujących. Obecnie współpracujemy z zakładami takich marek jak: Kia, Hyundai, Ford czy General Motors.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Obowiązki:

  • usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń,
  • prace konserwacyjne, przeglądy, remonty,
  • diagnozowanie przyczyn usterek.

Wymagania:

  • dokładność,
  • pracowitość,
  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne o profilu elektryk,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie przez firmę w oparciu o umowę o pracę (po 15 miesiącach możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony),
  • szkolenia: SEP G1, G2, G3, systemy wizyjne,
  • kartę Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail wpisując w temacie nazwę stanowiska lub dostarczając CV na naszą portiernię. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w DaeDong System Poland Sp. z o.o. do czasu wycofania niniejszej zgody.”

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 672531615