2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Będzin
  7. Administracja, prace biurowe - Warpie
Dodane 06 maja 2024

Pracownik w Dziale Rozliczeń/Szkodowości

Lokalizacja

Będzin, Warpie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Schade Polska jest międzynarodową i dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się drogowym transportem rzeczy. Świadczymy dla naszych klientów kompleksowe usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu towarowego, a główną osią działalności firmy jest transport szkła płaskiego. Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą  na współpracę. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Obecnie do naszego biura w Będzinie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pacownik w Dziale Rozliczeń/Szkodowości

 Zakres obowiązków:

·         wprowadzanie danych do systemu komputerowego,

·         kontrola prawidłowości tras i zleceń transportowych;

·         obsługa floty pojazdów w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych;

·         kontakt z ubezpieczycielami,

·         uzupełnianie dokumentacji transportowej,

·         kontrola i wsparcie procesu likwidacji szkód.

 Wymagania:

•zdolność analitycznego myślenia,

•umiejętność pracy w zespole

•dokładność, skrupulatność, dociekliwość

• znajomość MS Office,

Oferujemy:

•             bardzo dobrą atmosferę i dogodne warunki pracy,

•             pracę w młodym zespole,

•             atrakcyjne wynagrodzenie,

•             szansa na rozwój sieci kontaktów zawodowych,

•             stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie,

•             grupowe ubezpieczenie na życie

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szanowni Państwo,

w celu wzięcia udziału w rekrutacji na oferowane wolne stanowisko konieczne jest podanie przez Państwa danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Spółkę Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. ul. Zagórska 3, 42-500 Będzin, KRS: 0000008398 (Administratora Danych). W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych przez administratora oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żądanie usunięcia danych osobowych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji.

W procesie rekrutacji przetwarzane są tylko te dane osobowe, które zamieścili  Państwo w CV lub liście motywacyjnym, czyli w szczególności imię, nazwisko, dane kontaktowe (e-mail i numer telefonu), doświadczenie zawodowe, posiadane wykształcenie. Prosimy, aby w CV nie umieszczać danych wrażliwych, w szczególności o stanie zdrowia, nałogach, poglądach politycznych i religijnych, rodzinie i związkach.

Podanie danych jest dobrowolne, więc mogą one być przetwarzane tylko na podstawie Państwa wyraźnej zgody. Z tego względu prosimy, aby do CV załączyć klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przykładowa treść:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że dane osób, które brały udział w rekrutacji, są usuwane po zakończeniu procesu naboru na dane stanowisko, chyba że kandydat wyrazi zgodę na dalsze przechowywanie danych. W przypadku zgody na dalsze przetwarzanie danych, przechowujemy informacje przez rok od momentu ich uzyskania. Jeśli chcą Państwo wyrazić taką zgodę, prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli o następującym brzmieniu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również po zakończeniu procesu rekrutacji w celach związanych z poszukiwaniem pracowników na takie samo lub podobne stanowisko.”

Śląskie

Śląskie, Będzin, Warpie
ID: 913655347