2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Lubin
Anna Moczadłowska
Dodane 29 kwietnia 2024

pracownik w dziale recyklingu, pracownik fizyczny, tylko 1 zmiana

Wynagrodzenie

5 100 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Znasz klasyfikację i kody odpadów? Chcesz pracować od poniedziałku do piątku tylko na 1 zmianę?

Mam dla Ciebie ofertę pracy w europejskiej firmie recyklingowej w Polkowicach na stanowisku pracownika działu recyklingu.

Zapoznaj się z ofertą i aplikuj. Liczba miejsc jest ograniczona.

oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio z zakładem
  • pracę od pn do pt tylko na 1 zmianę (7-15)
  • stawkę uzależnioną od doświadczenia od 4375 - 5600zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków
  • premię frekwencyjną 469zł brutto
  • dodatek za każde uprawnienia po 156zł brutto (np. za aktualne UDT, doświadczenie w przepalaniu złomu)
  • spokojną i samodzielną pracę

zadania

  • segregacja odpadów
  • utrzymanie porządku na placu
  • obróbka materiału do recyklingu
  • przygotowanie gotowego produktu do wysyłki

oczekujemy

  • znajomości klasyfikacji odpadów i ich kodów - wymóg obowiązkowy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 913690853