2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Żyrardów
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik w Dziale Kadr

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STRATIFORME POLSKA SP Z O.O. jest na polskim rynku od 2000 roku. Należy do producentów elementów z laminatów poliestrowo-szklanych głównie do przemysłu kolejowego. Specjalizuje się w produkcji kabin do taboru kolejowego, metra oraz tramwajów. Pojazdy operujące w Europie (Polska, Niemcy, Francja, Hiszpania, Belgia oraz  w dalszych zakątkach Świata (Arabia Saudyjska, Emiraty Arabskie, Maroko, Australia) składają się w dużej mierze z komponentów produkcji STRATIFORME POLSKA.

Jeśli pragniesz zacząć pracę w dziel kadr i administracji, chcesz zdobyć oraz poszerzać wiedzę w tematach prawa pracy. Jesteś osobą zaczynającą karierę, jesteś osoba otwartą, kulturalną, kontaktową, lubisz pracować z ludźmi, to jest to stanowisko właśnie dla Ciebie. Nie martw się tym, że nie masz dużego doświadczenia pracy w dziale kadr – nauczymy Cię.

Twój zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentów kadrowych zgodnie z procedurami i nadzór nad ich obiegiem

  • Współpraca z biurem kadrowo-płacowym

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników produkcyjnych i administracyjnych

  • Opieka nad terminami badań lekarskich oraz szkoleniami BHP pracowników firmy

  • Prowadzenie raportu rozliczania urlopów pracowników

  • Rekrutacja pracowników na stanowiska produkcyjne

  • Nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura

  • Bieżące wsparcie działu administracji

  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci studiów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z pracownikami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi

  • Skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów

  • Znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Ciekawa i rozwojowa praca

  • Przyjazna atmosfera w pracy

  • Stabilność i pewność zatrudnienia

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zatrudnienie od zaraz

  • Elastyczny czas pracy

Wszystkiego w życiu można się nauczyć, dołącz do nas, dołącz do Stratiforme Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 910318052