2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Brzeźno
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik w Biurze Obsługi Klienta w serwisie blacharsko-lakierniczym

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA W SERWISIE BLACHARSKO-LAKIERNICZYM

Wymagania:

  • studia wyższe (mile widziane techniczne)
  • biegła obsługa komputera
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych,
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Mile widziane: doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej, znajomość systemu AUDATEX

Obowiązki:

  • obsługa klienta
  • przyjmowanie samochodów do naprawy,
  • wydanie samochodu po naprawie,
  • komunikacja z klientem poprzez kontakt osobisty/e-mail/telefon/SMS,
  • nadzór nad jakością, zakresem i terminowością napraw,
  • przygotowywanie dokumentacji do Towarzystw Ubezpieczeniowych

Oferujemy:

stałą pracę na pełen etat,

miłą atmosferę,

dobre warunki finansowe,

szkolenia i certyfikaty z branży motoryzacyjnej

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 544153453