2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 21 maja 2024

Pomocnik Pracownika Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Szukamy energicznej osoby na stanowisko Pomocnika Pracownika Utrzymania Ruchu.

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie wsparcie zespołu utrzymania ruchu w codziennych zadaniach, zapewniające sprawne i bezpieczne funkcjonowanie maszyn i urządzeń w zakładzie.

Nasza fabryka mieści się w Ostravie, w Czechach.

Obowiązki:

•  Wspieranie pracowników utrzymania ruchu w naprawach i konserwacji maszyn oraz urządzeń

•  Przeprowadzanie drobnych napraw mechanicznych

•  Pomoc przy montażu i demontażu urządzeń produkcyjnych

•  Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

•  Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

•   Zdolności manualne i techniczne

• Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

• Umiejętność pracy w zespole

Oczekujemy:

•      Gotowości do pracy.

•      Pomysłowości.

•      Chęci do nauki i rozwijania swoich umiejętności technicznych.

Oferujemy:

•      Zatrudnienie na umowie zlecenie ( 27,70 zł brutto za 1h, od 1.07.2024 28.10 zł brutto za 1h)

•      Elastyczny harmonogram pracy

•      Możliwość zdobycia nowych umiejętności.

•      Darmowy transport z Jastrzębia Zdroju bezpośrednio do firmy w Ostravie (Czechy)

•      Przyjazne środowisko pracy.

Jak aplikować:

•      Za pośrednictwem OLX

Więcej informacji pod numerem telefonu +48**********49

Czujesz że oferta jest dla Ciebie? Nie wahaj się i napisz!

Nie wymagamy załączania CV,

Jednak jeżeli dołączysz CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 919855156