2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Święta
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Utrzymania Ruchu - Elektryk - Grupa Krasoń oddział Święta

Lokalizacja

Święta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zadania:

·       Usuwanie awarii maszyn i urządzeń zainstalowanych na produkcji

·       Bieżące konserwacje urządzeń

·       Wykonywanie instalacji elektrycznych, hydraulicznych, powietrznych

·       Nadzór i obsługa nowoczesnej kotłowni

Wymagania:

·       Znajomość obsługi komputera

·       Uprawnienia elektroenergetyczne do 1kV

·       Wykształcenie minimum średnie techniczne

·       Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:

·       Umowę o pracę,

·       Pracę w stabilnie, prężnie rozwijającej się firmie,

·       Możliwość podnoszenia kwalifikacji – zapewniamy uprawnienia do obsługi urządzeń

energetycznych, ciepłowniczych, kogeneracji, obsługi wózków widłowych

Pracodawca zgodnie z art. 9 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2021/1060 stosuje w procesie rekrutacji zasadę równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady zgodne z prawami i wolnościami Karty Praw Podstawowych UE a także z Konwencją o prawach osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Święta,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Święta
ID: 839067764