2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łowicz
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania ruchu (Elektryk/Elektromechanik/Mechanik)

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lamela Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą rodzinną działającą od 1986 roku. Od tego czasu urosła ona do rangi dużego, znaczącego w branży tworzywowej przedsiębiorstwa. Firma powstała i rozwijała się szybko dzięki pasji do tworzenia oraz fachowości i kreatywności znakomitego zespołu ludzi, którzy na długie lata związali swoje życie zawodowe z Lamelą. Obecnie firma zatrudnia ponad trzysta osób i produkuje około dwustu wyrobów na rynki całego świata.

Stanowisko:

Pracownik utrzymania ruchu (Elektryk/Elektromechanik)

Zakres zadań:

- zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń,

- usuwanie usterek maszyn,

- wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn,

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie min. średnie techniczne,

- mile widziana znajomość urządzeń przemysłowych

- mile widziana - posiadanie uprawnień elektrycznych do 1KV

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy,

- staranność i dokładność,

- uprawnienia UDT (suwnice, wózki widłowe, podnośniki) - będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

·         Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

·         Benefity pracownicze (grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet opieki medycznej, karnety sportowe i inne).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez klikniecie w przycisk "APLIKUJ"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Lamela Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łowiczu."

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 847142313