2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Czechowice-Dziedzice
Dodane 21 maja 2024

Pracownik utrzymania ruchu - do przyuczenia

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma New Zinc Sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych cynkowni na Śląsku, istnieje na polskim rynku od 2007 roku, działalność opiera na międzynarodowej tradycji. Wyróżnia ją wysoka jakość świadczonych usług, nowoczesność oraz doświadczenie wykwalifikowanej kadry.

Główne zadania na tym stanowisku:

- nadzór oraz zapewnienie prawidłowej pracy linii produkcyjnych i

   oczyszczalni ścieków

- naprawa, konserwacja i przeglądy maszyn i urządzeń

- usuwanie powstałych awarii

Wymagania:

- podstawowe wiadomości z zakresu mechaniki i elektryki

- doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym mile widziane

- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

- samodyscyplina, dyspozycyjność

- chęć do pracy

Firma oferuje:

- umowę o pracę na pełen etat

- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w systemie trzyzmianowym

- dodatkowe premie (jakościowa, frekwencyjna, stażowa), dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą

- dofinansowanie do karty MULTISPORT

- program poleceń pracowniczych

- pakiet usług medycznych i socjalnych na korzystnych warunkach

- stałą pracę w rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 918249584