2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Sosnowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 29 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Opis Stanowiska :

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń linii sortowniczej,

  • Wykonywanie terminowych przeglądów i  konserwacji zgodnie z harmonogramami ,

  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych,

  • Aktywne uczestniczenie w usuwaniu zatorów na linii sortowniczej,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,

  • Dbanie o czystość i porządek na hali i  placu manewrowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w branży usług komunalnych,

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, planowania, ustalania priorytetów, podejmowania decyzji,

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niekorporacyjną, przyjazną atmosferę w pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 838128463