2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łódź
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania czystości w hotelu - praca dla niepełnosprawnych

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ofertę tę kierujemy więc WYŁĄCZNIE do osób z niepełnosprawnością. Więcej na stronie: mywspieramy.org

Jesteśmy agencją pracy. Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. Jednak to pracodawca decyduje o wyborze określonego kandydata. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Obecnie dla naszego klienta, sieci hotelowej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik utrzymania czystości w hotelu

Zakres obowiązków:

  • dbanie o porządek w częściach wspólnych hotelu (toalety, sale konferencje, korytarze)

  • inne drobne prace zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Wymagania:

  • stan zdrowia umożliwiający sprawne wykonywanie prac,

  • gotowość do pracy fizycznej.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska,

  • benefity pracownicze zgodnie z regulaminem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 900789841