2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Chrzanów
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania czystości - sprzątaczka

Wynagrodzenie

4 400 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma VIGO MEBLE w Trzebini zatrudni PRACOWNIKA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI – SPRZĄTACZKA.  Mamy ugruntowaną pozycję na rynku mebli wynikającą z 22-letniego doświadczenia w produkcji mebli i ich montażu. Posiadamy 4 salony sprzedaży w Katowicach, Bielsku–Białej, Trzebini oraz Olkuszu oraz zakład produkcyjny w Chrzanowie.

OBOWIĄZKI

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych zakładu produkcyjnego oraz salonów sprzedaży

  • utrzymywanie ogólnego ładu wokół budynku zakładu i salonów sprzedaży

OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w sprzątaniu powierzchni użytkowych i terenu wokół budynków

  • samodzielna organizacja pracy

  • sumienność, punktualność, odpowiedzialność

  • sprzątanie każdego salonu dwa razy w miesiącu w pozostałe dni zakładu produkcyjnego

  • własny samochód

OFERUJEMY

  • prace w godzinach uzgodnionych

  • umowę o pracę lub umowę B2B

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 910739090