2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Fabryczna
Dodane 11 czerwca 2024

Pracownik utrzymania czystości (Oporów)

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Wrocław / Oporów

Godziny pracy: dwie zmiany pon. – pt. 6-14, 14-22

To oferujemy:

  • Stawka 29,20 brutto/h

  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace

  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie

  • Praca od poniedziałku do piątku 6-14, 14-22

  • Po okresie próbnym możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i inne

Twoje zadania:

  • Czynności porządkowe na terenie zakładu produkcyjnego

  • Sprzątanie hal produkcyjnych, sanitariatów, stołówki, części biurowej

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w utrzymaniu czystości

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe

  • Dokładności i sumienności

                   Proszę wysyłać CV lub zadzwonić/sms  pod numer telefonu 889 058 335

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 919887522