2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Kleszczów
Dodane Dzisiaj o 10:49

Pracownik utrzymania czystości Kleszczów

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Kleszczów

Poniedziałek – piątek

To oferujemy:

  • Umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o prace

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Praca 3 zmianowa (6-14, 14-22, 22-06)

  • Dodatek nocny, premie za zaangażowanie

  • Przyjazną atmosferę pracy

Twoje zadania:

  • Zamiatanie, odkurzanie

  • Zmywanie podłóg

  • Dbanie o porządek na terenie obiektu

  • Inne prace porządkowe

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe

  • Dokładności i sumienności

Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca  fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Proszę przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kleszczów,

Śląskie

Śląskie, Kleszczów
ID: 910762725