2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Gorzyczki
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik utrzymania czystości Gorzyczki

Lokalizacja

Gorzyczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Gorzyczki

Zatrudnimy kobiety i mężczyzn

Poniedziałek – piątek / 8-16 , 10-18

 To oferujemy:

  • Umowa zlecenie, po okresie próbnym Umowę o prace

  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16 i 10-18

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie przełożonego

  • Od 1 lipca darmowy obiad, możliwość transportu

 Twoje zadania:

  • Zamiatanie, wycieranie kurzy

  • Dbanie o porządek na terenie obiektu

 Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe

  • Dokładności i sumienności

  • Kultury osobistej

Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzyczki,

Śląskie

Śląskie, Gorzyczki
ID: 920375101