2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Ożarów Mazowiecki
Dodane 14 maja 2024

Pracownik Utrzymania Czystości - praca popołudniowa

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Pracownik Utrzymania Czystości

Miejsce pracy : Ołtarzew

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach  13-21 praca stała lub dorywcza

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Zadania:

  • Sprzątanie hali magazynowej,

  • Mycie, zamiatanie posadzek,

  • Sprzątanie pomieszczeń socjalnych,

  • Praca z użyciem maszyny czyszczącej.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Zatrudnienie  na umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny 78*****90

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 913867790