2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Opolskie
  5. Sprzątanie - Biała
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania czystości

Lokalizacja

Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stanowisko: Pracownik Utrzymania Czystości

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika do utrzymania czystości we wszystkich działach i pomieszczeniach naszego Zakładu Pracy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie pomieszczeń biurowych, higieniczno-sanitarnych, kuchni, jadalni, klatek schodowych, podłóg pomieszczeń użytkowych i ciągów komunikacyjnych.

Obowiązki:

  • Codzienne lub okresowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarno-higienicznych, kuchni, jadalni, klatek schodowych, podłóg pomieszczeń użytkowych i ciągów komunikacyjnych.

  • Usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i segregowanie odpadów.

  • Uzupełnianie środków higienicznych w pomieszczeniach sanitarno-higienicznych, kuchni, jadalni, strefach produkcyjnych.

  • Mycie okien i naczyń wielorazowego użytku.

  • Nadzorowanie stanu napełnienia koszy na śmieci i utrzymywanie ich czystości.

  • Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP oraz stosowanie się do wydanych poleceń i wskazówek przełożonych.

  • Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy.

  • Stosowanie środków ochrony zbiorowej oraz używanie przydzielonych środków ochrony indywidualnej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest konieczne.

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków oraz dokładność w pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

  • Przyjazne środowisko pracy.

Lokalizacja

Biała,

Opolskie

Opolskie, Biała
ID: 911066419