2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Lipniki
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania czystości

Lokalizacja

Lipniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Metalwit to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma w branży elementów złącznych oraz produkcji elementów toczonych i frezowanych CNC. Założeniem naszej firmy jest stały rozwój, a motywacją do pracy zadowolenie naszych klientów. Od założenia firmy w 1996 roku łączymy zaangażowanie i możliwości twórcze naszych pracowników, aby osiągnąć perfekcję w działaniu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

·  Mycie i dezynfekcja toalet, umywalek, brodzików, kabin prysznicowych

·  Opróżnianie koszy na śmieci i segregowanie ich zgodnie z przepisami

·  Mycie okien, szyb, luster i innych powierzchni szklanych

·  Czyszczenie i dezynfekcja blatów, stołów, krzeseł i innych powierzchni meblowych

·  Sprzątanie przestrzeni wspólnych

·  Dbanie o odpowiedni stan i wygląd sprzętu czyszczącego

·  Współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy

·  Wykonywanie innych zadań porządkowych, które mogą zostać przypisane przez przełożonego

Wymagania:

·   Odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu

·   Dokładność i sumienność

·   Punktualność,

·   Zaangażowanie i samodzielność

·   Bardzo dobra organizacja czasu pracy

·   Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·   Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

·   Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i doświadczenia

·  Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

·  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

·  Codziennie świeżą i pyszną kawę : )

·  Owocowe środy

·  Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

· Kartę McFit

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy na stronę www.metalwit.pl.  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Lokalizacja

Lipniki,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lipniki
ID: 897296772