2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubelskie
  5. Sprzątanie - Świdnik
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania czystości

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Pracownik ds. utrzymania czystości

Lokalizacja: Zakład Produkcyjny - ul. Okulickiego 20B, Świdnik

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie czystości w obiekcie w części biurowej, produkcyjnej i logistycznej

  • Praca w 3-4 osobowym zespole

  • Praca w trybie zmianowym, 6:00-12:00, 12:00-19:00.

  • Praca od poniedziałku do soboty z jednym dniem wolnym

  • Pracujemy na maszynie sprzątającej samojezdnej

  • Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do pracy oraz chemię

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowa zlecenie na okres 3 miesięcy na okres próbny, następnie umowa o pracę

  • Możliwość próbnego dnia w pracy

  • Szkolenia profesjonalnych technologów w zakresie utrzymania wysokich standardów czystości w zakładkach produkcyjnych

Wymagania:

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność w wykonaniu powierzonych obowiązków

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Mile widziane doświadczenie w pracy w firmach sprzątających lub na podobnym stanowisku.

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 686123344