2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania budynku z uprawnieniami

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta:

Stawka netto 26,50 zł – 28,50 zł /h

Umowa zlecenie – możliwość przejścia pod firmę na umowę o pracę po 6 miesiącach;

Grafik do ustalenia ( 6-14, 7-15, 8-16), praca po 5-6 dni w tygodniu, czasem praca w niedzielę ( niektóre prace można wykonać tylko kiedy produkcja nie pracuje)

Konieczność posługiwania się językiem polskim.

Uprawnienia SEP1, SEP2,

UDT – mile widziane.

 Szczegółowy zakres zadań:

- Nadzór nad systemem chłodniczym i wentylacyjnym zakładu;

- Nadzór nad urządzeniami do wytwarzania próżni oraz sprężonego powietrza;

- Kontrola poprawnego funkcjonowania systemów zabezpieczenia budynku i mienia (kamer CCTV oraz monitoring stref ochronnych);

- Okresowa kontrola sprawności generatora prądu;

- Okresowe kontrole poprawności funkcjonowania instalacji sygnalizacji pożaru, instalacji tryskaczowej zgodnie z zaleceniami FM Global;

- Kontrola zużycia mediów w zakresie optymalizacji zużycia i kosztów mediów;

- Bieżąca kontrola instalacji i zbiorników gazów technicznych;

- Analiza i identyfikacja problemów i alarmów generowanych przez systemy zabezpieczeń i kontroli obiektu wraz z instalacjami celem eliminacji zagrożeń;

- Współpraca z UDT w zakresie dopuszczeń do eksploatacji i kontroli okresowych

- Prowadzenie przeglądów i napraw;

- Współpraca z Koordynatorem Utrzymania Ruchu w zakresie aktualizacji bazy danych;

- Ścisła współpraca z producentami maszyn i urządzeń;

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 909611680