2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bobowa
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik utrzymana ruchu/Mechanik

Wynagrodzenie

5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bobowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Wymagania:

- wykształcenie techniczne (mechanika, mechatronika,  elektronika, elektryka, automatyka lub pokrewne).

- uprawnienia energetyczne SEP – Eksploatacja mile widziane,

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, ruch ciągły,

- dobra organizacja pracy własnej,

- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarach utrzymania ruchu lub produkcyjnych,

- umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych oraz posługiwania się nimi,

- mile widziana umiejętność diagnostyki i programowania systemów PLC

Zakres obowiązków:

- realizacja harmonogramów oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu,

- diagnozowanie, wyszukiwanie, usuwanie usterek i uszkodzeń maszyn w zakresie elektryki/układów sterowania/automatyki

- Wymiana oprzyrządowania (przezbrojenia maszyn)

- Dokonywanie pomiarów oraz niezbędnych regulacji

-współpraca z serwisami zewnętrznymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Lokalizacja

Bobowa,

Małopolskie

Małopolskie, Bobowa
ID: 910256376