2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Rzepin
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik usług sprzątających/Pracownik gospodarczy Rzepin

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzepin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OPIS HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta, lidera usług porządkowo-czystościowych poszukuje osób w charakterze

Pracownik gospodarczy oraz pracownik usług sprzątających

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Lokalizacja: Rzepin

Dni i godziny pracy:  Pracownik gospodarczy (Pan) od 7.00-11.00

Dni i godziny pracy: Pracownik usług sprzątających (Pani) 7:00 – 13:00/14:00

Obowiązki:

odpowiedzialność za utrzymanie czystości, mycie pomieszczeń zbieranie i segregowanie odpadów itp

Wymagania:

Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie

pełne przeszkolenie

umowę zlecenie

wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca

miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, a nawet awansu

premia frekwencyjna oraz premia za polecenie innych pracowników

dodatki dla osób niepełnosprawnych -

dodatki do okularów, aparatów słuchowych, turnusów rehabilitacyjnych

Doświadczenie w pracy z zielenią, sumienność i dokładność oraz kultura osobista

MILE WIDZIANE OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Więcej informacji pod numerem telefonu 51*****92 (rekrutacje prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00)

Jeśli wysyłasz CV, na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć." Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50 – 304), przy ul. A. Słonimskiego 1. Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzepin,

Lubuskie

Lubuskie, Rzepin
ID: 892615398