2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Olesno
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik transportu wewnętrznego z uprawnieniami na wózek widłowy

Lokalizacja

Olesno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

ORAS OLESNO Sp. z o.o. wraz z rozwojem produkcji poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO (WYDZIAŁ MONTAŻU I MAGAZYNU)

TWOJE ZADANIA:

  • dostarczanie komponentów na stanowiska montażowe i produkcyjne

  • transport komponentów miedzy wydziałami

  • pobieranie i zdawanie wyrobów na magazyn

  • praca zgodnie z przyjętymi standardami firmy i dyscypliną pracy

  • dbałość o prawidłowy stan magazynowy i bieżące raportowanie rozbieżności

  • dbałość o jakość wykonanej pracy

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • przestrzeganie wewnętrznych instrukcji i zasad BHP

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na produkcji min. 6 m-cy

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 lub 3 zmiany)

  • zaangażowanie w podejmowane obowiązki

  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i w przyjaznej atmosferze

  • bogaty pakiet socjalny m.in. grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna (LuxMed), dofinansowanie posiłków (SmartLunch), wypoczynku, zajęć sportowych, szkoleń i kursów, zniżka na firmowe produkty i usługi, preferencyjne pożyczki, parking dla pracowników

Kandydatów zainteresowanych wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o wysłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy APLIKUJ

Lokalizacja

Olesno,

Opolskie

Opolskie, Olesno
ID: 911280427