2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Rzeszów
Dodane 20 maja 2024

Pracownik Transportu wewnętrznego

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera usług porządkowo-czystościowych poszukuje mężczyzn w charakterze

PRACOWNIK TRANSPORTU WEWNĄTRZSZPITALNEGO.

Lokalizacja: szpital Rzeszów

Dni i godziny pracy: poniedziałek - niedziela w systemie 12 godz.

Obowiązki: transport brudnych pościeli do pralni, wywóz odpadów medycznych z oddziałów do spalarni, środków czystości i czystych pościeli z magazynu na oddziały, transport pacjentów i sprzętu medycznego na terenie szpitala.

Wymagania:

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do wyrobienia (warunek konieczny)

  • szczepienie WZW-B minimum jedna dawka lub gotowość do zaszczepienia się (warunek konieczny)

  • dyspozycyjność

  • sumienność i dokładność kultura osobista

  • doświadczenie mile widziane

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz

  • pełne przeszkolenie

  • wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca

  • odzież roboczą

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

    Więcej informacji pod nr tel. 5.1.0.0.1.1.7.1.4.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 919481461