2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Ewa Ciaciura
Dodane Dzisiaj o 11:11

pracownik transportu wew. - 3 zmiany- -zarabiaj 5049brutto/msc+ premie

Wynagrodzenie

31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukasz pracy od zaraz

Masz prawo jazdy kat. B  lub UDT i chcesz nauczyć się obsługi tuggera?

Mamy ofertę pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem na Psim Polu !

Zarabiaj ponad 5302 zł brutto/mies. i miej wolne weekendy

Obecnie poszukujemy osób z prawem jazdy kat. B lub UDT do obsługi tuggera.

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe 31,56 brutto/godz.
  • premie nawet 1000 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

zadania

  • operowanie tuggerem
  • dostarczanie komponentów do linii produkcyjnej
  • szeroko pojęte prace magazynowe

oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B lub UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912404108