2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Warszawskie
MAŁGORZATA PAWLICKA
Dodane 23 maja 2024

Pracownik transportowy

Lokalizacja

Poznań, Warszawskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukasz ciekawej pracy ? Dobrze się składa!

Poszukujemy pracowników transportowych

Miejsce pracy: Poznań

oferujemy

  • prostą pracę na produkcji spożywczej,
  • stawkę podstawową 31,5 brutto/h + dodatek za pracę w systemie brygadowym - 3,50 brutto/h,
  • sklepik zakładowy (teraz online): do 70% taniej na produkty m.in.  Lipton, Magnum, Carte Dor, Hellmans, Amino, Dove, Cif, Knorr itd.,
  • parking dla pracowników (auto i rower),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 100% etatu (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • pakiet benefitów Randstad (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin, restauracji oraz sklepów),
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta.

zadania

  • obsługa wózka widłowego,
  • zaopatrywanie stanowisk produkcyjnych w materiały,
  • dbanie o systematyczny odbiór palet z wyrobem gotowym ze stanowisk kompletacji,
  • prace magazynowe.

oczekujemy

  • posiadania aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych,
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym lub 4 brygadowym,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Warszawskie
ID: 917186181