2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Babice
Dodane 06 kwietnia 2024

Pracownik terenów zieleni

Wynagrodzenie

4 280 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Babice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

- Prace pielęgnacyjne w terenach zieleni

- Odpowiednie i systematyczne dbanie o porządek w miejscu pracy

- Zapewnienie czystości sprzętu

Oczekujemy :

- Chęć do pracy

- Pozytywne nastawienie

- Prawo jazdy kat. B

- Dyspozycyjność

- Zaangażowanie i uczciwość

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności

- Miłą atmosferę

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami ubiegającymi się o pracę . Aplikujących prosimy o dołączenie w CV klauzuli:

Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.; dalej „RODO”) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – KRIH sp. z o.o. z siedzibą w Babicach (dalej: „KRIH”) moich danych osobowych – co do których wymagana jest zgoda, w tym wyraźna, zgodnie z przepisami prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a. lub art. 9 ust. 2 lit. a. RODO, które dobrowolnie podałem/podałam – zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym (w tym CV) w celu przeprowadzenia przez Firmę KRIH procedury rekrutacyjnej

Lokalizacja

Babice,

Małopolskie

Małopolskie, Babice
ID: 812861949