2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tarnowo Podgórne
Dodane 21 maja 2024

Pracownik Techniczny - Tarnowo Podgórne

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

PRACOWNIK TECHNICZNY

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k. Poznania

Zakres obowiązków:

·       czynności eksploatacyjne związane z poprawną pracą podczyszczalni ścieków

·       szybka reakcja na awarię sprzętu i urządzeń

·       szkolenie pracowników z  zakresu podstawowych zagadnień związanych z obsługą maszyn  i urządzeń

·       dbanie o porządek na terenach zielonych zakładu

·       w okresie zimowym odśnieżanie ciągów komunikacyjny, doków  rozładunkowych

Wymagania:

-  doświadczenie na podobnym stanowisku

-  samodzielność i inicjatywa w działaniu

-  książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

-  zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy

-  wysoką kulturę pracy w rozwijającej się organizacji

-  ciekawą i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kuchnia Polki Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz. U. z 2016r., poz. 922).”

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 918221562