2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Techniczny - Spawacz - Ślusarz - Ruda Śl. - PRACA OD ZARAZ

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego;

  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń;

  • Bezpieczeństwo – dbamy o wysokie standardy BHP.

Wymagania:

  • Aktualne i potwierdzone certyfikatami uprawnienia MIG 131, MAG 135, MMA 111;

  • Aktualne i potwierdzone certyfikatem uprawnienia przepalacza gazowego;

  • Aktualna książeczka spawacza;

  • Doskonała znajomość zasad BHP;

  • Precyzja w działaniu i umiejętności manualne;

  • Zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Mile widziane:

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Uprawnienia elektryczne SEP;

  • Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych min. kl. II WJO.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące utrzymanie ciągłości produkcyjnej instalacji technologicznej;

  • Reagowanie na awarie;

  • Spawanie elementów konstrukcyjnych;

  • Spawanie elektryczne;

  • Ręczne cięcie termiczne;

  • Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 894397832