Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 24 września 2024

Technik Utrzymania Ruchu - Spawacz - Mechanik - Chorzów - OD ZARAZ

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Adres siedziby: ul. Kluczborska 29, Chorzów

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW;

  • Możliwość korzystania z karnetów sportowych oraz karty kultura;

  • Dofinansowanie wypoczynku;

  • Rozbudowany pakiet socjalny;

  • Pracę w międzynarodowej Grupie z wysokimi standardami, która dba o kwestie bezpieczeństwa pracowników;

  • Odzież roboczą i indywidualne środki ochrony;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz finansowania przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia.

Wymagania:

  • Aktualne i potwierdzone certyfikatami uprawnienia MIG 131, MAG 135 i MMA 111;

  • Aktualne i potwierdzone certyfikatem uprawnienia przepalacza gazowego;

  • Aktualna książeczka spawacza;

  • Doskonała znajomość zasad BHP;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00);

  • Samodzielność;

  • Precyzja w działaniu i umiejętności manualne.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnej i parku maszynowego;

  • Dbanie o właściwą eksploatację maszyn, urządzeń i przyrządów;

  • Codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń w aspekcie mechanicznym;

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń;

  • Naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń;

  • Reagowanie na awarie, wykonywanie napraw;

  • Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac;

  • Dbałość o powierzony sprzęt.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 887786760