2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdynia
  7. Obsługa hotelowa - Kamienna Góra
Dodane 10 czerwca 2024

Pracownik Techniczny (praca dodatkowa) - Hotel Różany Gaj 4* Gdynia

Lokalizacja

Gdynia, Kamienna Góra

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel polska firma działająca w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: w Trójmieście, w Poznaniu, w Warszawie, we Wrocławiu, w Krakowie, w Zakopanem, w Jastarni, w Mikołajkach.

Obecnie prowadzimy rekrutację do:

Hotelu Różany Gaj 4* Gdynia Kamienna Góra

Na stanowisko:

Pracownik Techniczny

Etat i forma zatrudnienia:

Praca dodatkowa na część etatu w godzinach porannych/popołudniowych, 3 razy w tygodniu. Umowa zlecenie. Zachęcamy osoby chcące sobie dorobić.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (dużym atutem będzie doświadczenie w branży hotelarskiej)

  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • dbałość o powierzony sprzęt

  • mile widziane uprawnienia do jazdy samochodem (kat. B) i SEP.

Obowiązki:

  • obsługa techniczna budynku

  • wykrywanie i usuwanie usterek, dbałość o stan hotelu

  • wykonywanie drobnych prac naprawczych, remontowych i instalacyjnych, malowanie, wymiana silikonów

  • drobne prace porządkowe

  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji

Oferujemy:

  • pracę dodatkową na umowę zlecenie

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Dobry Hotel

  • posiłki pracownicze

  • zniżki firmowe na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • program poleceń „rekomenduj i zarabiaj”

  • możliwość skorzystania ze zniżek na studia w WSB Merito

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami to niezwykłe miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra
ID: 919569967