2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Zachodniopomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dąbki
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik techniczny / ogrodnik, praca nad morzem

Lokalizacja

Dąbki

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca w ośrodku wczasowym zlokalizowanym nad morzem, pielęgnacja przyległego terenu, prace techniczne.

Lokalizacja : Dąbki, powiat sławieński, zachodniopomorskie

Zapewniamy:

  • wyżywienie, trzy posiłki dziennie

  • darmowe zakwaterowanie na cały okres pracy

  • premie po przepracowanym okresie

  • środki ochrony osobistej

  • przyuczenie do pracy

Wymagania dla kandydata:

  • doświadczenie w posługiwaniu się podstawowym sprzętem ogrodniczym: kosiarki, kosy spalinowe, dmuchawy, myjki ciśnieniowo itd.

  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej

  • umiejętność posługiwania sie wiertarką, szlifierką

  • elastyczność w godzinach pracy

Zakres obowiązków:

  • drobne prace techniczne , malowanie

  • pielęgnacja, krzewów, i trawników

  • obsługa prostych urządzeń ogrodniczych

  • wynoszenie śmieci

  • sprzątanie terenu ośrodka / wywożenie gruzu / równanie ziemi

Proszę o kontakt email z podaniem swojego nr. tel. do kontaktu, lub sms.

Lokalizacja

Dąbki,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dąbki
ID: 915398665