2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Kalisz
InPost
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Techniczny naprawa urządzeń InPost Kalisz

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy na rynki nowe rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi.

Oddziały kurierskie zlokalizowane są w całej Polsce - wczesnym świtem otwierają swoje bramy dla Kurierów, aby paczki jak najszybciej dotarły do odbiorców  Mamy najnowocześniejsze hale, wyposażone w zaawansowane sortery, które biją rekordy wolumenów i szczytów paczkowych!

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na proces operacji kurierskich i magazynowych a dodatkowo nie straszna Ci dynamiczna praca to aplikuj do nas.

#DołączDoNaszejPaczki i stań się jednym z naszych bohaterów!

Miejsce pracy: Oddział własny Kalisz ul. Rozwojowa 7​

Twoje zadania:

  • dokonywanie bieżących napraw urządzeń (maszyn sortowniczych​) na oddziale
  • prowadzenie systematycznych kontroli urządzeń na oddziale
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej / pokontrolnej
  • współpraca z jednostkami wewnętrznymi i firmami serwisowymi
  • planowanie i nadzór nad zapewnieniem części, narzędzi, elementów do wykonywania napraw i serwisu na oddziale
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • umiejętności posługiwania się narzędziami, zmysłu technicznego
  • umiejętności planowania oraz organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjności
  • podstawowej znajomości komputera

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1kV (lub wyższe)

To, co zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania
  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Kalisz
ID: 914192677