2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Pęczniew
Aleksandra
Dodane Dzisiaj o 17:56

Pracownik techniczny konserwator "złota rączka"

Wynagrodzenie

27 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pęczniew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

DAM PRACĘ - KONSERWATOR/ PRACOWNIK TECHNICZNY/ "ZŁOTA RĄCZKA"

Jeśli szukasz pracy dorywczej - również prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wykonywanie drobnych prac naprawczych, konserwacyjnych, monterskich, malarskich oraz związanych z hydrauliką i elektryką

  • kontrola stanu technicznego

  • bieżące usuwanie usterek zarówno w pokojach jak i w częściach wspólnych obiektu (pensjonat, restauracja, sala weselna)

  • pomoc naszym Gościom oraz wsparcie innych działów

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • prace fizyczne

JEŚLI

  • lubisz majsterkować, a Twój dom to idealny przykład na to, że wszystko można zrobić samodzielnie

  • umiesz obsługiwać podstawowe narzędzia

  • nie obawiasz się pracy fizycznej i chętnie pomagasz innym ludziom

  • masz wiedzę techniczną i sprawność manualną

  • lubisz jak dużo się dzieje i nie masz problemu z różnorodną listą zadań

  • umiesz dobrze organizować swoją pracę

  • jesteś rzetelny w wykonywaniu obowiązków

  • jesteś dyspozycyjny i odpowiedzialny

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

OFERUJEMY

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - do ustalenia forma zatrudnienia

  • pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze

  • elastyczny grafik

  • posiłek pracowniczy

  • spotkania integracyjne

DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSÓB DYSPOZYCYJNYCH W CIĄGU TYGODNIA (PRACA ZMIANOWA) ORAZ W TRAKCIE WEEKENDÓW - również dorywczo.

Oferta skierowana również do pełnoletnich uczniów oraz studentów.

LOKALIZACJA - Województwo Łódzkie, okolice zbiornika Jeziorsko

Lokalizacja

Pęczniew,

Łódzkie

Łódzkie, Pęczniew
ID: 918961258