2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Osowa
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik techniczny - konserwator

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Oczekiwania wobec kandydatów:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Umiejętności techniczne, wiedza techniczna ogólna oraz podstawowe uprawnienia

·        Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji

·        Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

·        Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Najważniejsze obowiązki:

·        Bieżąca obsługa konserwacyjna maszyn i instalacji ( magiel, składarka, suszarki, pralki itd.)

·        Utrzymanie w należytym porządku hali produkcyjnej wraz z terenem przyległym

·        Ścisła współpraca z serwisami / podwykonawcami obsługującymi pralnie

Oferujemy:

·        Stabilną pracę w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail.

W temacie prosimy umieścić stanowisko: Praca Kroso –  Gdańsk

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883).”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 912897492