2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Włochy
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik techniczny - budowa scenografii

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Do młodego, zgranego zespołu scenograficznego poszukujemy pracowników technicznych do montaży scenografii eventowych/reklamowych w galeriach handlowych, studiach fotograficznych etc.

Wymagania:

  • pracowitość,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności techniczno-manualne,

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.

Z uwagi na charakterystykę pracy w branży eventowej, wymagana jest również dyspozycyjność do pracy wieczorami oraz w weekendy.

Poszukujemy osoby do pracy przy przygotowaniach oraz montażach/demontażach scenografii.

Praca dodatkowa lub na pełny etat.

Obowiązki:

  • montaże, demontaże scenografii oraz ustawianie rekwizytów

  • wykonywanie prac przygotowawczych:

  • odbiory/ zakupy elementów

  • prace w magazynie tj. malowanie, szlifowanie, cięcie etc.

  • skręcanie zastawek, obijanie zastawek materiałem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B

  • wdrożenie do zadań na stanowisku pracy

  • rozwój zawodowy oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności

  • Stawka: 30-35 zł netto/h (w zależności od doświadczenia oraz umiejętności)

Magazyn w którym odbywają się prace przygotowawcze znajduje się w Lesznowoli pod Warszawą.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV ze zdjęciem za pośrednictwem portalu OLX. Zgłoszenia bez CV nie będą brane pod uwagę.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 909224706