2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Bytom
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik Techniczny

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac technicznych związane z: budową tras kablowych, koryt elektroinstalacyjnych, układaniem przewodów oraz montażem osprzętu.

Nasze wymagania

  • chęć do pracy i rozwoju osobistego,

  • umiejętność pracy podstawowymi narzędziami oraz elektronarzędziami

  • brak lęku przed pracą na wysokości (drabina, rusztowanie, podnośnik)

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane - Uprawnienia elektryczne SEP

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole na terenie stref przemysłowych aglomeracji Śląskiej

  • możliwość rozwoju osobistego

  • szkolenia

  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 910045369