2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Ciechocinek
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik techniczno-gospodarczy Villa Park Ciechocinek

Lokalizacja

Ciechocinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK TECHNICZNO - GOSPODARCZY

Firma MPM Hotele SPA Sp. z o.o. zarządzająca prestiżowymi obiektami poszukuje do pracy osoby na stanowisko pracownika techniczno - gospodarczego w Hotelu Villa Park Med. & SPA w Ciechocinku.

Zadania:

  • Utrzymanie w należytym stanie technicznym podległych urządzeń, instalacji technicznych oraz pomieszczeń znajdujących się w budynku,

  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych,

  • Usuwanie awarii i usterek, prowadzenie drobnych napraw i konserwacji

  • Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek na terenie obiektu.

Wymagania:

  • Umiejętności pracy w zespole, dbałość o powierzone mienie, kultura osobista, mile widziane doświadczenie na tym stanowisku, odpowiedzialnego podejścia do pracy, sumienności, uczciwości oraz dyspozycyjności

  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków mile widziane,

  • Prawo jazdy kategorii „B”

  Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Docenienie Twojej pracy,

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

  • Profesjonalne narzędzia pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dołączyć do CV następującą klauzulę zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji, w trybie zgodnym art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dotycząca rekrutacji

Zgodnie z art. 13 ust. 1 − 2 RODO − informujemy, że:

- żądać od Administratora danych dostępu do swoich danych;

- sprostowania danych;

- uzupełniania danych;

- przenoszenia danych;

- usunięcia danych;

- ograniczenia przetwarzania danych;

- cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W oparciu o Państwa dane osobowe Administrator danych nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Administratorem danych osobowych jest MPM HOTELE SPA Sp. z o.o. z siedzibą w Milanówku, ul. Brzozowa 3, 05-822 Milanówek, KRS: 0000175947, zwana dalej: „Administratorem danych”.

W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych – Panem Łukaszem Grabowskim, adres poczty elektronicznej e-mail, adres do korespondencji: ul. Brzozowa 3, 05-822 Milanówek.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych w zakresie uzyskania danych na etapie rekrutacji (danych umieszczonych w formularzu) oraz udzielona dobrowolnie zgoda.

Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z rekrutacją na aplikowane stanowisko oraz do podjęcia niezbędnych działań dla celów procesu rekrutacyjnego.

Udostępnienie dodatkowych danych osobowych nie jest obowiązkowe ale może ułatwić kontakt i sprawne przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Przekazane dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte najpóźniej w ciągu miesiąca po jego zakończeniu.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane będą przetwarzane przez 12 miesięcy i zostaną usunięte natychmiast po upływie tego okresu.

Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych innym odbiorcom ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowych.

W ramach procesu rekrutacji posiadają Państwo prawo:

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora danych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Ciechocinek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciechocinek
ID: 667176331