2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik techniczno-administracyjny Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SAMSIC Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi outsorcingu wybranych procesów magazynowych, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Admin Support - pracownika techniczno-administracyjnego.

Lokalizacja: Warszawa, Plac Trzech Krzyży

Zakres obowiązków:

  • Drobne prace naprawcze

  • Utrzymanie czystosci w magazynie

  • Przygotowanie sal konferencyjnych

  • Wspólpraca z recepcja i realizacja zadań

  • Pakowanie paczek do wysyłki

  • Uzupełnianie wody

  • Inne drobne prace

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Zaangażowanie w prace,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie,

  • Pracę w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10:00-14:00,

  • Wynagrodzenie 30zł brutto/h,

  • Odzież pracowniczą.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908140000