2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Ogrody
Gomez
Dodane 03 maja 2024

Pracownik Studio Foto E-COMMERCE SWADZIM

Wynagrodzenie

28,10 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, Twin-set, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne., Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Obecnie szukamy osób na stanowisko : Pracownik Studio Foto

Twój zakres obowiązków

  • pomoc stylistom, fotografom i grafikom;

  • czuwanie nad prawidłowym obiegiem produktów;

  • uzupełnianie danych w aplikacji;

  • pomoc przy przygotowaniu produktu do sesji zdjęciowych;

  • drobne prace wyznaczone przez koordynatora.

Nasze wymagania:

  • Systematyczność i skrupulatność w pracy, planowaniu zadań i kontroli;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook);

  • Wysokie poczucie estetyki;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Dyspozycyjność pon.-pt. 7:00-17:00

  • Mile widziane: Zainteresowanie branżą Fashion, Znajomość programu SAP.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę;

  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym, w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,

  • Pracę lekką nie wymagającą większego wysiłku fizycznego;

  • Możliwość awansu w strukturach firmy;

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów: m.in. karta sportowa, prywatna opieka, ubezpieczenie na życie;

  • Zdobycie pierwszego doświadczenia na rynku pracy.

Dołącz już dziś !!! ;)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 804927155