2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Bukowe
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik/student do wypożyczalni Łodzi na Łasztowni

Wynagrodzenie

27 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Bukowe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy Pracowników do wypożyczalni łodzi w Szczecinie na Łasztowni.

Praca już od maja w weekendy (do uzgodnienia sobota lub niedziela), a od początku czerwca pon-pt. Przedział godzinowy 10.00-20.00 w systemie zmianowym do uzgodnienia.

Chętnie przyjmiemy dwie osoby, które między sobą ustalą wspólnie grafik :).

Stawka: 27-29 zł na rękę ( więc przy standardowej ilości godzin, jesteś w stanie zarobić ok. 4.000-5000zł, a nawet więcej :).

Jeśli jesteś studentem, osobą słowną, uczciwą, punktualną, uśmiechniętą i dyspozycyjną, znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym to właśnie Ciebie szukamy ! :). Zapraszamy na dzień próbny.

Główne obowiązki:

  • obsługa Klientów

  • dokładne wypełnianie umów

  • tankowanie i czyszczenie łódek

  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • brak obawy do pracy w bliskim kontakcie z wodą

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość podstaw żeglarstwa będzie dodatkowym atutem

www.boatandfun.pl

Zapraszamy do wysłania cv lub kontaktu telefonicznego.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowe
ID: 835823851