2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zakopane
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik strefy Wellness (K/M) - Aries Hotel & Spa Zakopane

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jest takie miejsce u podnóża Tatr, w którym legendarna podhalańska gościnność spotyka się z nowoczesnym designem i tradycyjnym rzemiosłem. To ARIES Hotel & SPA Zakopane. Zapraszamy do nas młode talenty, doświadczonych profesjonalistów i pracowite ręce. Zostań naszą szóstą gwiazdą i błyszcz razem z nami! Nasi Goście czują to od razu po przyjeździe: czynnik dobrego samopoczucia "Aries". I jest ku temu jeden powód, a dokładniej ponad 100 powodów: nasi pracownicy.

Poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK STREFY WELLNESS (K/M)

Czy jesteś zmęczony pracą w hotelach, gdzie Dyrektor Generalny ledwo zna Twoje imię i nie obchodzi nikogo, dokąd zaprowadzi Cię Twoja kariera, chociaż Twoje serce bije dla hotelarstwa?

A może zainspiruje Cię życie u podnóża Tatr? Cieszymy się, że będziemy mogli Cię poznać! Nasi pracownicy są najcenniejszą wartością, jaką może mieć hotel. Stań się częścią naszej historii!

Twoje zadania:

  • obsługa Gości hotelowych zgodnie ze standardem hotelu 5* (w języku polskim oraz angielskim),

  • dbanie o pozytywny wizerunek hotelu i uczestnictwo w rozwoju marki,

  • dbałość o czystość i funkcjonowanie strefy wellness zgodnie ze standardami marki,

  • nadzór i eksploatacja urządzeń będących w dyspozycji strefy wellness,

  • bieżące, drobne prace konserwacyjne strefy wellness,

  • raportowanie uszkodzeń do działu serwisowego,

  • okresowe czyszczenie niecki basenu.

Twój profil:

  • uprawnienia ratownika wodnego,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (włącznie z weekendami),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność,

  • dodatkowym atutem jest doświadczenie w branży hotelarskiej.

Twoje korzyści:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wyjątkowy duch zespołu Aries,

  • wsparcie i szkolenie wprowadzające niezbędne do objęcia stanowiska,

  • możliwość awansu,

  • bezpłatnie: posiłki dla personelu i parking przy hotelu,

  • opieka medyczna (po okresie próbnym),

  • dofinansowanie do karty sportowej (po okresie próbnym),

  • zniżki na produkty i usługi spółek z grupy.

Chcesz być częścią naszego Zespołu? Aplikuj już dzisiaj!

Administratorem danych osobowych jest Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa, tel. 22 545 02 45. Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko.

Link do polityki prywatności: hotelaries.pl/privacy

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 804319110