2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik stolarni

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się sprzedażą i obróbką (cięcie oklejanie) płyt meblowych, blatów kuchennych itp. poszukuje osób stabilnych, godnych zaufania na stanowisko pracownik stolarni.

Nie wymagamy doświadczenia. Nauczymy Cię wszystkiego.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn stolarskich (piła panelowa, okleiniarka wąskich płaszczyzn)

  • obróbka płyt meblowych, blatów kuchennych

  • pomoc innym członkom zespołu

  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

  • mile widziana znajomość branży

Oczekujemy:

  • Twojego rzetelnego podejścia do pracy i chęć poznania firmy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dbania o powierzony sprzęt

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie w systemie miesięcznym - min. 3700 zł netto plus premia jakościowa i frekwencyjna

  • Praca jednozmianowa

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Nie zatrudniamy obcokrajowców.

Prosimy o wysyłanie CV przez portal OLX.

Wraz z CV prosimy o OBOWIĄZKOWE dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 688442210