2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Czyżyny
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik stoiska mięso-wędliny w markecie - Dzielnica Czyżyny

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Prężnie rozwijająca się sieć delikatesów w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik stoiska mięso-wędliny

Kluczowe zadania:

  • Obsługa klienta na stoisku połączona z aktywną sprzedażą.

  • Kontrola jakości, cen, oznaczeń, dat przydatności do spożycia.

  • Dbanie o wygląd lady z towarem oraz o ogólny wizerunek firmy.

  • Aktywne działania mające na celu rozwój stoiska.

Oczekiwania:

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Elastyczność w działaniu oraz umiejętność organizacji pracy.

  • Miłe i pogodne nastawienie.

  • Chęć własnego rozwoju oraz rozwoju firmy..

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie.

  • Umowę o pracę a co za tym idzie, stabilność zatrudnienia

  • Szkolenie niezbędne do pełnienie powierzonej funkcji

  • Możliwość rozwiązuj osobistego.

Zainteresowani kandydaci proszeni są o wysyłanie swoich CV poprzez odpowiedź przy ogłoszeniu OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 728885764