2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Dodane 17 czerwca 2024

Pracownik stoiska mięso-wędliny! Elastyczny model wynagradzania!

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi  Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050, poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik stoiska mięso-wędliny

Do wyboru kilka lokalizacji na terenie Krakowa (Stare Miasto, Czyżyny, Kliny)

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta na stoisku mięso – wędliny

  • Dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanepid lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • W przypadku obcokrajowców znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Szybkie podpisanie umowy online bez wychodzenia z domu

  • WYPŁATA TERAZ — dostęp do części wypracowanego wynagrodzenia w czasie rzeczywistym, już od pierwszej godziny pracy

  • Podgląd grafików w aplikacji pracowniczej myJobel.pro

  • Program "Poleć znajomemu" - Polecaj pracę znajomym i zyskaj dodatkowe wynagrodzenie

  • Umowę zlecenie (praca tymczasowa)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 921142132