2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Grabówek
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik stacji paliw Shell, Gdynia ul. Morska 58

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zatrudnimy pracownika na stanowisko Pracownik Stacji Paliw (obsługa klienta przy kasie). Stacja Paliw Shell Gdynia ul. Morska 58 (praca w godzinach nocnych)

Wymagania:

-otwartość na ludzi i nowe doświadczenia

-zaangażowanie i chęć do pracy

-uczciwość

-pozytywne nastawienie

- praca w godzinach nocnych

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klientów według standardów Shell

- aktywna sprzedaż produktów

- dbałość o czystość i porządek

Oferujemy:

- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę w pełnym wymiarze (pełen etat)

- profesjonalny pakiet szkoleń oparty o nowoczesny sposób zarządzania biznesem

- atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od indywidualnych wyników

- pakiet socjalny (karty Multisport, rabaty paliwowe)

- przyjazna atmosfera

CV prosimy przesyłać na adres mailowy lub dostarczyć osobiście

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 897313921