2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sopot
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Górny Sopot
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Stacji Paliw Shell

Wynagrodzenie

4 400 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Górny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Opis

Shell, Sopot

Stacja Paliw Shell Sopot Al. Niepodległości 897

Zatrudnimy pracownika na stanowisku Kasjer-Sprzedawca .

System Pracy dwuzmianowy (7:00-19:00 / 19:00-7:00)

Umowa zlecenie lub umowa o prace

Zadania na Stanowisku Kasjer-Sprzedawca :

* Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta

* Aktywna sprzedaż towarów

* Dbałość o estetykę, porządek i czystość stacji

* Przyjmowanie dostaw

Wymagania :

- Punktualność

- Uczciwość

- Dyspozycyjność

- Pozytywne nastawienie

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- umowę o pracę pełny etat lub zlecenie dorywczo

- Wynagrodzenie stałe ( zarobki od 4400zł - 5600zl brutto ) + premie uzależnioną od wyników sprzedażowych

- Szkolenia, które przygotują Cię do pracy na danym stanowisku

- Rabaty na paliwo oraz inne produkty z oferty stacji

- Umowę o pracę/ zlecenie

- Kartę Benefit Multisport

- Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Proszę o kontakt telefoniczny: 57*******98

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Górny Sopot
ID: 723890364