2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chełm
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Stacji Paliw

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferujemy pracę na franczyzowej Stacji Paliw Orlen w miejscowości Czułczyce-Kolonia na stanowisku:

Pracownik Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta przy kasie i w gastronomii

  • przygotowywanie świeżych kanapek/wrap

  • komunikowanie aktualnych promocji

  • dbanie o estetyczny wygląd stacji i ekspozycję asortymentu

  • realizowanie wyznaczonych celów

Oczekujemy:

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • uczciwość i odpowiedzialność

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • wysoka kultura osobista

Gwarantujemy:

  • zniżki pracownicze

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie

  • przyjazną atmosferę

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Praca od maja 2024, na okres ok 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Jeśli ogłoszenie widnieje oznacza to, że oferta jest aktualna.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem- aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FHU Mariol w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 685681940